Deadmau5 vozí celebrity na kávičku

Napsal: Soydek 30. září | 2013 - 18:32   [ Hudba ]

Kanadský legendární DJ a producent deadmau5 se rozhodl odstartovat mini-serial CoffeeRun!, který spočívá v tom, že cestou na kávu do drivethrough Tim Hortons, v jeho rodném městě Torontu, vyzpovídává různé známe osobnosti z jeho okolí, kteří samozřejmě mají nějakou spojitost s ElectroDanceMusic (EDM). Začalo to nevinně, na prvním videu byl jen Joel ve svým Ferrari a natáčela ho jediná GoPro kamera. Dva dny nato potkal kamaráda z branže, mladého Zedda, a tak se můžete podívat, o čem se takové hvězdy baví. Nejsou to jen krátké předpřipravené rozhovory, ale dlouhé, nenucené chvíle, často plné sarkastických poznámek a různých kauz z hudebního světa. Po zveřejnění Coffee Runu se Zeddem se s komentáři roztrhl pytel a lidé z celého světa chtějí víc a žádají si nové osobnosti jako například: Tiesto, Armin van Buuren, Madeon, Skrillex nebo dokonce i Barack Obama.

Druhý v pořadí je 40ti letý americký zpěvák Pharrell, který spolupracoval například na písničkách Robin Thicke - Blurred Lines ft. T.I., Pharrell nebo Daft Punk - Get Lucky (Official Audio) Ft. Pharrel Wiliams. Povídají si o všem možném i nemožném, pokud nemáte nic důležitějšího na práci, určitě se víc vyplatí podívat se na tohle, jako TV Hnoj.

Následuje rozhovor s krásnou Miss Detroit, dobrou Joelovou kamarádkou, která prodává různé trička a doplňky na koncertech po celém světě. Mau5 se rozhodl, že nebude platit za každou kávu v CoffeeRune, a tak musí kanadské dolary vytáhnout nakonec slečna. Ta mu na oplátku vylije trochu kávy v autě.

Follow Us

Nejčtenější články

Reklama

Recent Tweets

© 2013 NOJZ.cz - všechna práva vyhrazena